WIKTOR BERNDT

Bordslampa, "Bubblan", orrefors, 1900-talets andra hälft.

Rökfärgat glas. Diameter cirka 27. Höjd 31 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage. Ej funktionstestad.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V20

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Maria Ribeiro

Maria Ribeiro

maria.ribeiro@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    12 timmar 15 minuter

    Utropspris: 1 500 SEK

    400
    39 EUR
    46 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 450 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (4 bud)
    2A22 maj 19:03400SEK
    122 maj 19:03400SEK
    222 maj 18:28350SEK