HANNE DREUTLER & ARTHUR ZIRNSACK, VAS, glas, Studio Åhus, signerad och daterad 1992.
Signerad "Studio Åhus Sweden 1992 Hanne Dreutler Arthur Zirnsack No 22/99". Höjd ca 17 cm, diameter ca 20,5 cm.
Minimalt slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
3 000 SEK