KERSTIN OLBY, matbord, "Kosmos", 1900-talets andra hälft
Ek. Kopplad benställning. Längd 240, djup 97, höjd 73 cm
Smärre slitage. Något blekt. Mindre nagg vid bordsskivans kant.