VERKSTADSHYLLA

Järn, 1900-talets första hälft.

Från en skofabrik. Fyra hyllplan. Längd 147, djup 36, höjd 131 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Rostangrepp.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - I1

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anna Wessman

Anna Wessman

anna.wessman@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    2 000
    192 EUR
    223 USD

    Budhistorik (15 bud)
    1A 6 jul 13:172000SEK
    4 6 jul 13:171900SEK
    1A 6 jul 13:151800SEK