GOLVLAMPA

Omkring sekelskiftet 1900.

Mässing med vit marmorskiva. Glaskupa med etsad dekor. Diameter ca 43 cm, höjd inkl. kuoa ca 150 cm.

Konditionsrapport

Senare elektrifierad. Ej funktionstestad. Nagg. Bruksslitage och mindre bucklor.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - H3

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    22 timmar 42 minuter

    Utropspris: 2 000 SEK

    550
    53 EUR
    63 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 600 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (3 bud)
    217 maj 21:56550SEK
    1A17 maj 21:56500SEK
    115 maj 14:26300SEK