MATSALSGRUPP

9 delar, engelsk stil, 1900-talets andra hälft.

Fyra karmstolar och två stolar av betsad bok med tagelklädsel. Bord fanerat med mahogny med tredelade pelarfötter på hjul och två iläggsskivor à 56 cm. Bordets längd 168 cm, bredd 107 cm, höjd 73 cm.

Konditionsrapport

Bruksskick. Märken och repor. Pärlspik saknas delvis. Fläckar. Ej testmonterat med iläggsskivor.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - H5

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Karin Larsdotter

Göteborg

Karin Larsdotter

karin.larsdotter@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    2 dagar 23 timmar

    Utropspris: 4 000 SEK

    1 900
    184 EUR
    218 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 2 000 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (3 bud)
    218 maj 14:041900SEK
    218 maj 14:041500SEK
    117 maj 20:55300SEK