DÖDSKALLE / BORDSDEKORATION

Glas. Signerad "Ralph Lauren made by Ajka Crystal".

Bredd ca 14, djup ca 20, höjd ca 16,5 cm. Vikt ca 5800 gram.

Konditionsrapport

Smärre repor.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V16

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Rikard Klev

Rikard Klev
Värderare / Specialist modern konst

rikard.klev@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    2 dagar 11 timmar

    Utropspris: 5 000 SEK

    5 200
    504 EUR
    596 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 5 400 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (16 bud)
    921 maj 23:045200SEK
    6A21 maj 23:045100SEK
    6A21 maj 23:045000SEK
    Acceptpris på 4 000 SEK uppnåddes