MAURITZ KARSTRÖM

Blandteknik, signerad och daterad 2002.

Porträtt. Bildens mått 58 x 41 cm.

Konditionsrapport

Inga synliga skador. Ej examinerad ur ram.

Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Karin Larsdotter

Göteborg

Karin Larsdotter

karin.larsdotter@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 8 000 SEK

    Slutpris

    4 422
    424 EUR
    494 USD

    Budhistorik (15 bud)
    6 5 jul 16:114422SEK
    4 5 jul 15:344222SEK
    3A 5 jul 15:344100SEK
    Acceptpris på 2 000 SEK uppnåddes