Design
1054326

GUNNAR NYLUND, två vaser samt skålfat, stengods, Rörstrand, 1900-talets andra hälft.

Vaser höjd 21 och 28 cm.
Skålfat, mått 17x11x4 cm.

Mindre bruksslitage.

Utropspris
3 000 SEK