1054339

SOFFBORD

1900-talets andra hälft.

Rektangulär travertinskiva på fyra lösa cylindriska ben. Längd 130, bredd 80, höjd c:a 34

Konditionsrapport

Bruksslitage, smärre fyllningar av naturliga hål.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - L10

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Maria Granfeldt

Maria Granfeldt
Chef inlämning Malmö

maria.granfeldt@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    2 900
    281 EUR
    332 USD

    Budhistorik (13 bud)
    320 maj 21:112900SEK
    420 maj 20:192700SEK
    3A20 maj 20:192501SEK