1054339

SOFFBORD, 1900-talets andra hälft.

Rektangulär travertinskiva på fyra lösa cylindriska ben. Längd 130, bredd 80, höjd c:a 34

Konditionsrapport

Bruksslitage, smärre fyllningar av naturliga hål.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Maria Granfeldt

    Maria Granfeldt
    Chef inlämning Malmö

    maria.granfeldt@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    2 900
    282 EUR
    320 USD

    Budhistorik (13 bud)
    320 maj 21:112900SEK
    420 maj 20:192700SEK
    3A20 maj 20:192501SEK