TAKKRONA

Rokokostil, 1900-talets mitt.

Stomme av mässing, behängd med prismor. Åtta ljuspunkter. Diameter 50, höjd ca 60 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage. Ej funktionstestad. Smärre nagg.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Rikard Klev

Rikard Klev
Värderare / Specialist modern konst

rikard.klev@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    700
    67 EUR
    78 USD

    Budhistorik (9 bud)
    314 jul 18:37700SEK
    2A14 jul 18:37650SEK
    314 jul 18:37650SEK