STIG LINDBERG

Kaffeservis, porslin, 26 delar, "Berså", Gustavsberg.

Består av tio kaffekoppar (höjd: 5 cm) med fat (d: 13 cm) plus två extra fat, tolv assietter (d: 18 cm), en sockerskål samt en mjölkkanna.

Konditionsrapport

Åldersrelaterat slitage. Glasyrmistor. Tillverkningsdefekter. Nagg i en del.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - V16
Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Emmelie Skogman

Göteborg

Emmelie Skogman

emmelie.skogman@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    5 dagar 10 timmar

    Utropspris: 4 000 SEK

    3 200
    310 EUR
    367 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 3 400 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (4 bud)
    319 maj 13:353200SEK
    118 maj 09:543000SEK
    Acceptpris på 3 000 SEK uppnåddes
    218 maj 05:222500SEK