OIVA TOIKKA

Glasskulptur, signerad Oiva Toikka, Nuutajärvi Notsjö 29/1000.

Zucchini. Bär etikett. Längd 22 cm.

Konditionsrapport

Sedvanligt slitage.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anna Rosenius

Anna Rosenius
Specialist Design

anna.rosenius@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 300 EUR

    Slutpris

    190
    EUR
    1 943 SEK
    222 USD

    Budhistorik (9 bud)
    622 maj 14:39190EUR
    3A22 maj 14:39180EUR
    322 maj 09:05161EUR
    Acceptpris på 150 EUR uppnåddes