BESTICK SERVIS 19 delar, silver, modell Engelsk Snäck, bl.a. CG Hallberg och GAB, 18/1900-tal.

6 bordsknivar med stålblad, längd 20 cm
7 bordsgafflar, längd 18 cm
6 severingsskedar, längd 22 cm.
Vikt exklusive knivar 780 g.

Repa. Slitage.

Utropspris
2 500 SEK