ERKKI KULOVESI

Olja på duk, signerad St.Paul 1925.

Landskap, 55x72 cm.

Konditionsrapport

Hål.

Placering
Stora Robertsgatan 4, 00120 Helsingfors - T15
Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Joachim Borgström

Joachim Borgström
Hemvärdering. Specialist klassiskt konst, möbler, konsthantverk och silver

joachim.borgstrom@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 400 EUR

    230
    EUR
    2 365 SEK
    274 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (7 bud)
    420 maj 18:13230EUR
    620 maj 16:48200EUR
    520 maj 13:47110EUR