JOHNNY OPPENHEIMER

Olja på duk, signerad,

Stilleben med kopparkittel och slev, 60 x 73 cm.

Konditionsrapport

Obetydligt ytslitage.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - R3
Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Lina Olsen

Lina Olsen

lina.olsen@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    1 dag 22 timmar

    Utropspris: 4 000 SEK

    1 000
    97 EUR
    116 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 1 100 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (3 bud)
    117 maj 17:361000SEK
    216 maj 03:52600SEK
    116 maj 00:03300SEK