GAB kuverttallrikar 6 st silver Stockholm 1956

Diameter 27,5 cm, vikt ca 2880 gram.

Konditionsrapport

Repor. Bruksskick.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Patrik Ljungcrantz

Patrik Ljungcrantz

patrik.ljungcrantz@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 9 000 SEK

    Slutpris

    14 010
    1 370 EUR
    1 602 USD

    Budhistorik (23 bud)
    7A19 maj 19:4514010SEK
    819 maj 19:4513600SEK
    7A19 maj 19:4213010SEK
    Acceptpris på 7 000 SEK uppnåddes