1054516

ANNA-LISA THOMSON, bordslampa, lergods, Upsala Ekeby.

Vitglaserad och reliefdekor. Vas omarbetad till lampa. Djupstämplad. Total höjd 63 cm.

Konditionsrapport

Ej funktionstestad. Omarbetad. Krackelyr. Slitage. Borrad. Strömbrytare saknas.

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Anna Wessman

    Anna Wessman

    anna.wessman@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    1 301
    124 EUR
    141 USD

    Budhistorik (13 bud)
    1A21 maj 2018 13:071301SEK
    521 maj 2018 13:071201SEK
    1A21 maj 2018 13:061101SEK