KARL AXEL PEHRSON

Skulptur, gjutmassa, signerad K. A. Pehrson och numrerad 54/105.

Målad. 36 x 17 cm.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V20

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anna Wessman

Anna Wessman

anna.wessman@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    3 100
    301 EUR
    355 USD

    Budhistorik (33 bud)
    721 maj 12:073100SEK
    821 maj 12:072900SEK
    9A21 maj 12:072860SEK