JOSEF WILHELM WALLANDER

Olja på duk, signerad,

En nutidens näck, 71 x 60 cm

Konditionsrapport

Obetydligt ytslitage. Ram med skada

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - R3

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Patrik Ljungcrantz

Patrik Ljungcrantz

patrik.ljungcrantz@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    2 dagar 8 timmar

    Utropspris: 20 000 SEK

    5 200
    508 EUR
    595 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 5 400 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (4 bud)
    426 maj 19:375200SEK
    324 maj 23:295000SEK
    222 maj 23:123000SEK