Nils Landberg

(Sverige, 1907-1991)
Nils Landberg
(Sverige, 1907-1991)

NILS LANDBERG glas, 3 st, Orrefors, 1900-talets andra hälft.

Osignerade. Olikfärgat glas. Tulpanglas. Höjd 30 cm

Smärre slitage.

Klubbat pris
450
40
42
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
27 jun 2018 19:09
450 SEK
27 jun 2018 7:00
400 SEK
26 jun 2018 22:33
350 SEK
20 jun 2018 20:26
300 SEK