HJALMAR MUNSTERHJELM

Olja på pannå, osignerad.

Landskap med sjö. Bildens mått 9,5 x 19 cm.

Konditionsrapport

Sedvanligt ytslitage. Krackelyrer. Fläckar. Färgbortfall i kant.

Retretti Art Centre, 19/5-2/9 1990, katalognummer 85. Katalog medföljer.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Karin Larsdotter

Göteborg

Karin Larsdotter

karin.larsdotter@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 15 000 SEK

    Slutpris

    12 000
    1 173 EUR
    1 372 USD

    Budhistorik (3 bud)
    119 maj 21:1512000SEK
    Acceptpris på 12 000 SEK uppnåddes
    116 maj 17:4510000SEK
    116 maj 16:329000SEK