CARL MALMSTEN

Matgrupp. 5 delar, "Herrgården", Bodafors, 1900-talets andra hälft.

Ek. Fyra stolar med spjälad ryggbricka och stoppade lösa dynor. Sitthöjd ca 43 cm. Rundad bord med två iläggskivor á 55 cm. Bordets diameter 115 cm, höjd 75 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Stolar kompletterade och med senare klädsel. Iläggskiva med fanerlagning. Fläckar.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - F1

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    6 dagar 17 timmar

    Utropspris: 6 000 SEK

    1 500
    146 EUR
    174 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 1 600 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (3 bud)
    319 maj 16:281500SEK
    217 maj 20:461000SEK
    117 maj 19:26600SEK