CARL MALMSTEN

Matgrupp. 5 delar, "Herrgården", Bodafors, 1900-talets andra hälft.

Ek. Fyra stolar med spjälad ryggbricka och stoppade lösa dynor. Sitthöjd ca 43 cm. Rundad bord med två iläggskivor á 55 cm. Bordets diameter 115 cm, höjd 75 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Stolar kompletterade och med senare klädsel. Iläggskiva med fanerlagning. Fläckar.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - F3

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Magdalena  Wiberg

Göteborg

Magdalena Wiberg
Värderare (vikarie)

magdalena.wiberg@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    5 dagar 4 timmar

    Utropspris: 4 000 SEK

    2 200
    211 EUR
    246 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 2 400 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (3 bud)
    318 jul 23:062200SEK
    218 jul 18:532000SEK
    Acceptpris på 2 000 SEK uppnåddes
    118 jul 17:15300SEK