JOHAN PETTER JOHANSSON

Industrilampa, "Triplex-pendel", 1900-talets första hälft.

Lackerad metall och plåt, ställbar samt utdragbar, längd ca 130-320 cm

Konditionsrapport

Åldersrelaterat slitage. Ej funktionstestad. Färgbortfall.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - R1

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Patrik Ljungcrantz

Patrik Ljungcrantz

patrik.ljungcrantz@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    3 timmar 2 minuter

    Utropspris: 6 000 SEK

    5 200
    504 EUR
    596 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 5 400 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (7 bud)
    620 maj 21:505200SEK
    517 maj 22:165000SEK
    415 maj 09:204800SEK
    Acceptpris på 4 800 SEK uppnåddes