1054756

MATS THESELIUS

Ett par, karmstolar, "Sven", Källemo, 1900-talets slut.

Stålstativ. Formpressad skiktlimmad rygg och sits. Målad. Sitthöjd 34. bredd 53. Djup 65. Höjd 70 cm.

Konditionsrapport

En sits lös. Smärre slitage. Repor. Märken.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Maria Ribeiro

Maria Ribeiro

maria.ribeiro@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 10 000 SEK

    Slutpris

    8 000
    768 EUR
    893 USD

    Budhistorik (5 bud)
    522 maj 22:578000SEK
    Acceptpris på 8 000 SEK uppnåddes
    420 maj 08:126000SEK
    317 maj 18:345000SEK