JOSEF FRANK

Bordslampa, modell 2467, Firma Svenskt Tenn, 1900-talets andra hälft.

Stomme i mässing. Trepassformad fot. Medföljande textilklädd skärm. Märkt under fot. Höjd ca 57 cm.

Konditionsrapport

Ej funktionstestad, men fungerar enligt uppgift. Något bruksslitage.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - Q2

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 500 SEK

    Slutpris

    2 800
    274 EUR
    320 USD

    Budhistorik (16 bud)
    5A23 maj 22:192800SEK
    623 maj 22:192600SEK
    5A23 maj 22:192400SEK
    Acceptpris på 1 200 SEK uppnåddes