1054796

BERTIL BERNTSSON

Blandteknik på duk, signerad och daterad 84,

148x200 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - P1
Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Fritz Strandberg

Fritz Strandberg

fritz.strandberg@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    1 dag 22 timmar

    Utropspris: 10 000 SEK

    3 000
    291 EUR
    344 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 3 200 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (9 bud)
    521 maj 12:063000SEK
    220 maj 12:082400SEK
    420 maj 10:232200SEK