11 smörgåsgafflar, 1 smörgåskniv, 12 matgafflar, 11 matknivar, 14 dessertskedar, 8 bordsskedar,6 sillgafflar, 7 kaffesskedar, soppslev, tesi, såsslev, potatisksked, 2 uppläggningsskedar, 1 mindre medföljande sked, smörkniv.
Slitage. Repor.