1054867

KONTORSSTOL, design Jørgen Rasmussen, "Kevi", Danmark 1970-tal.

Fyrdelad centralfot i krom. Sits och ryggbricka i läder. Sitthöjd 51 cm

Konditionsrapport

Smärre slitage.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Johanna Graflund

    Johanna Graflund

    johanna.graflund@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    1 350
    131 EUR
    149 USD

    Budhistorik (11 bud)
    322 maj 14:511350SEK
    2A22 maj 14:511250SEK
    219 maj 20:411100SEK