1054867

KONTORSSTOL

Design Jørgen Rasmussen, "Kevi", Danmark 1970-tal.

Fyrdelad centralfot i krom. Sits och ryggbricka i läder. Sitthöjd 51 cm

Konditionsrapport

Smärre slitage.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H144

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johanna Graflund

Johanna Graflund

johanna.graflund@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    3 dagar 9 timmar

    Utropspris: 1 500 SEK

    1 100
    107 EUR
    127 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 1 200 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (9 bud)
    219 maj 20:411100SEK
    1A19 maj 20:411000SEK
    1A19 maj 20:40950SEK