KONTORSSTOL, design Jørgen Rasmussen, "Kevi", Danmark 1970-tal.

Fyrdelad centralfot i krom. Sits och ryggbricka i läder. Sitthöjd 51 cm

Smärre slitage.

Klubbat pris
1 350
120
126
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (11 bud)
22 maj 2018 14:51
1 350 SEK
22 maj 2018 14:51
1 250 SEK
19 maj 2018 20:41
1 100 SEK
19 maj 2018 20:41
1 000 SEK
19 maj 2018 20:40
950 SEK
19 maj 2018 20:40
900 SEK
19 maj 2018 20:40
650 SEK
19 maj 2018 20:40
600 SEK
19 maj 2018 20:40
550 SEK
19 maj 2018 20:40
500 SEK
17 maj 2018 14:49
300 SEK