GUNGSTOL

Thonetstil, Polen, 1900-talets andra hälft.

Stomme i böjträ. Flätad sits och rygg.

Konditionsrapport

Smärre slitage.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - P1

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johan Lundberg

Johan Lundberg

johan.lundberg@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    6 minuter 35 sekunder

    Utropspris: 1 500 SEK

    750
    73 EUR
    86 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 800 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (7 bud)
    420 maj 23:03750SEK
    2A20 maj 23:03700SEK
    2A20 maj 18:18650SEK