LARS JONSSON

Akvarell på papper, signerad, daterad -81.

"Ung Kentsk tärna". 22 x 33 cm

Konditionsrapport

Ej examinerad ur ram.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T108
Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johanna Graflund

Johanna Graflund

johanna.graflund@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    1 dag 6 timmar

    Utropspris: 6 000 SEK

    3 000
    291 EUR
    344 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 3 200 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (5 bud)
    217 maj 10:063000SEK
    217 maj 10:061500SEK
    217 maj 10:051400SEK