BYRÅ

1800-talets senare del,

fanér, front med tre lådor, beslag i gulmetall, snidad dekor. Längd 94 cm, djup 46 cm, höjd 82 cm. Nyckel finns.

Konditionsrapport

Slitage. Torrsprickor. Fanerskador. Dekorbortfall. Låset på översta lådan fungerar ej.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - H2

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Lina Olsen

Lina Olsen

lina.olsen@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    851
    83 EUR
    97 USD

    Budhistorik (9 bud)
    3A21 maj 15:01851SEK
    421 maj 15:01801SEK
    3A21 maj 15:01750SEK
    Acceptpris på 500 SEK uppnåddes