NANNY STILL och HELENA TYNELL

FLASKOR, 5 st, glas, 1900-talets andra hälft.

2 st solflaskor, "Emma", "Aitanlukka" av Helena Tynell samt "Stella Polaris" av Nanny Still. Höjd 13-21 cm

Konditionsrapport

Smärre slitage.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V14

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johanna Graflund

Johanna Graflund

johanna.graflund@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    2 dagar 16 timmar

    Utropspris: 2 000 SEK

    550
    53 EUR
    64 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 600 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (4 bud)
    320 maj 22:47550SEK
    2A20 maj 22:47500SEK
    218 maj 00:16350SEK