1054996

TAPIO WIRKKALA, ljusstakar, ett par, Kultakeskus.

Stämplade Design Tapio Wirkkala Kultakeskus. Bredd 6,5 cm. Höjd 4 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Litet märke på andra.

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Anna Rosenius

    Anna Rosenius
    Specialist Design

    anna.rosenius@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 200 EUR

    Slutpris

    165
    EUR
    1 735 SEK
    186 USD

    Budhistorik (4 bud)
    321 maj 2018 17:33165EUR
    1A21 maj 2018 17:23155EUR
    221 maj 2018 17:23155EUR