BOKHYLLA

Svenska Möbelfabriken, 1900-talets första hälft.

Målad. Två hyllplan. Två fack samt låda. Dörr med bakomliggande förvaring. Bredd 130, djup 30, höjd 75 cm. Nyckel finns.

Konditionsrapport

Slitage. Senare målning. Nyckelskylt saknas.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H55

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anna Heathcote-Ball

Anna Heathcote-Ball

anna.heathcoteball@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    3 dagar 7 timmar

    Utropspris: 2 500 SEK

    300
    29 EUR
    35 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 350 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (1 bud)
    116 maj 17:29300SEK