CARL MALMSTEN

Skåp, "Herrgården".

Tudelat. Lackerat. Överdel med dörrpar och bakomliggande hyllplan. Nedtill med två lådor samt dörrpar med bakomliggande hyllplan. Brännstämplat. Bredd 104,5, djup 39, höjd 185 cm. Nyckel finns.

Konditionsrapport

Slitage. Repor. Märken. Fläckar.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - N11

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Rikard Klev

Rikard Klev
Värderare / Specialist modern konst

rikard.klev@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 6 000 SEK

    2 000
    194 EUR
    229 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (4 bud)
    323 maj 19:462000SEK
    316 maj 20:401500SEK
    215 maj 21:25400SEK