JAN HÅFSTRÖM

Färglitografi, signerad och numrerad 12/270, daterad 1990.

"Uppbrott". Bladstorlek 92,5 x 60,5. Blindstämpel "Tumba grafik 1990".

Konditionsrapport

Ej examinerad ur ram.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T109
Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johanna Graflund

Johanna Graflund

johanna.graflund@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    4 dagar

    Utropspris: 2 000 SEK

    1 650
    160 EUR
    189 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 1 750 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (17 bud)
    619 maj 22:191650SEK
    1A19 maj 05:521550SEK
    519 maj 05:521450SEK