LJUSKRONA

Venetiansk, 1900-talets första hälft.

Gröntonat glas, med ljusa blommor. För sex ljus. Diameter 56, höjd 72 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage. Nagg. Dekorbortfall, bottenknopp medföljer.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - M1

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Christian Olsén

Christian Olsén
Chef inlämning Västberga

christian.olsen@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    2 timmar 41 minuter

    Utropspris: 3 500 SEK

    1 700
    166 EUR
    194 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 1 800 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (4 bud)
    422 maj 18:051700SEK
    Acceptpris på 1 700 SEK uppnåddes
    318 maj 19:061000SEK
    217 maj 21:24500SEK