FOTPALL

Rokokostil, 1800-tal.

Förgylld och bronserad. Rund. Broderi. Diameter 43, höjd 18 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Smärre fläckar och färgbortfall.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H145

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Christian Olsén

Christian Olsén
Chef inlämning Västberga

christian.olsen@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    717
    70 EUR
    82 USD

    Budhistorik (11 bud)
    824 maj 13:43717SEK
    6A24 maj 13:43700SEK
    6A24 maj 08:35650SEK