Pieter Symonsz. Potter

(Nederländerna, 1597-1652)
Pieter Symonsz. Potter
(Nederländerna, 1597-1652)

PIETER POTTER, hans art, olja på pannå, 1700-tal.

Landskap med kreatur. 25 x 38 cm.

Gulnad fernissa. Någotm maskstungen.

Utropspris
5 000 SEK