FIGURIN

Porslin, Wallendorf, Tyskland, 1900-talets andra hälft.

Delivs glaserad. Mått 17x10x28 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage. Smärre fläckar.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - V6

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Emmelie Skogman

Göteborg

Emmelie Skogman

emmelie.skogman@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    3 dagar 4 timmar

    Utropspris: 2 000 SEK

    350
    34 EUR
    40 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 400 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (2 bud)
    222 maj 21:21350SEK
    118 maj 00:40300SEK