LISA LARSON, figuriner, 2 st, stengods, K-studion, Gustavsberg, signerade.

"Fingal" och "Ossian" ur serien "fåglarna Fenix". Märkta. Höjd 18 - 20 cm.

Obetydligt ytslitage.

Utropspris
2 000 SEK