BYRÅ

Omkring år 1900.

Målad. Fem lådor. Beslag av mässing. Bredd 86, djup 46, höjd 127 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Senare målning. Slitage. Repor. Torrsprickor. Nycklar saknas.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - N9

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anna Heathcote-Ball

Anna Heathcote-Ball

anna.heathcoteball@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    1 timme 27 minuter

    Utropspris: 2 500 SEK

    1 600
    155 EUR
    183 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 1 700 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (6 bud)
    4A22 maj 20:461600SEK
    522 maj 20:461500SEK
    422 maj 16:461200SEK
    Acceptpris på 1 200 SEK uppnåddes