11 tekoppar med fat (ett medföljade fat), gräddkanna, sockerskål, större fat, tekanna, 6 assietter
Tekannans lock med obetydligt nagg. Obetydligt ytslitage.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10