SIDEBOARD

1900-talets andra hälft.

Målat. Fyra dörrar med bakomliggande hyllplan samt lådor. Beslag av mässing. Bredd 153, djup 47, höjd 78 cm. Nyckel finns.

Konditionsrapport

Slitage. Senare målning.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - N13

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anna Heathcote-Ball

Anna Heathcote-Ball

anna.heathcoteball@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 500 SEK

    Slutpris

    1 400
    136 EUR
    160 USD

    Budhistorik (6 bud)
    4A21 maj 12:211400SEK
    521 maj 12:211300SEK
    420 maj 02:531200SEK
    Acceptpris på 1 200 SEK uppnåddes