SAMLING DOCKOR 5 st, MATTEL INC, 1960-tal,

Skipper, rödhårig, höjd ca 23 cm.
Barbie höjd ca 29 cm.
Midge höjd ca 29 cm.
Ken höjd ca 31 cm.
Allan höjd ca 30 cm.
Med kartonger och ställningar.

Barbiegarderob med diverse tillbehör medföljer.

Åldersrelaterat slitage. Ej genomgången. Kartonger med lagningar och skador. Skipper med klippt hår.

Utropspris
4 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

344. Ernst Billgren, "Vildsvinsmöte".
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
Budhistorik
36 000

ditt bud
34 000

ditt bud
Aktuellt bud:
36 000 SEK