Skipper, rödhårig, höjd ca 23 cm.
Barbie höjd ca 29 cm.
Midge höjd ca 29 cm.
Ken höjd ca 31 cm.
Allan höjd ca 30 cm.
Med kartonger och ställningar.
Barbiegarderob med diverse tillbehör medföljer.
Åldersrelaterat slitage. Ej genomgången. Kartonger med lagningar och skador. Skipper med klippt hår.