LJUSSTAKAR

Ett par, mässing, 1800-talets första hälft.

Lösa ljusmanschetter. Höjd 42 cm.

Konditionsrapport

En manschett något skev, i övrigt med smärre repor.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V17

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Fredrik Karlsson

Fredrik Karlsson

fredrik.karlsson@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    2 dagar

    Utropspris: 1 500 SEK

    670
    65 EUR
    77 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 720 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (5 bud)
    316 maj 21:08670SEK
    1A16 maj 21:08620SEK
    1A15 maj 19:53550SEK