VENNY SOLDAN-BROFELDT

Olja på duk, uppfodrad på kartong, signerad.

Höbärgning. 23,5 x 15,5 cm.

Konditionsrapport

Ställvis krackelerad. Ställvis färgbortfall.

Placering
Stora Robertsgatan 4, 00120 Helsingfors - J1

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anja Lehtovuori

Anja Lehtovuori

anja.lehtovuori@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 EUR

    Slutpris

    1 150
    EUR
    11 855 SEK
    1 359 USD

    Budhistorik (9 bud)
    4A22 maj 14:251150EUR
    322 maj 14:251150EUR
    422 maj 11:241050EUR
    Acceptpris på 950 EUR uppnåddes