Venny Soldan-Brofeldt

(Finland, 1863-1945)
Venny Soldan-Brofeldt
(Finland, 1863-1945)

VENNY SOLDAN-BROFELDT, olja på duk, uppfodrad på kartong, signerad.

Höbärgning. 23,5 x 15,5 cm.

Ställvis krackelerad. Ställvis färgbortfall.

Konstnär

Utropspris
1 500 EUR