DOCKSKÅPSMÖBLER samt TILLBEHÖR, ca 50 delar, 1800- och 1900-tal.

Olika skalor. Bla spis, salongsgrupp, skänk, garderob med kläder, soffa, stolar, sängar, badkar, spinnrock, två flickfigurer i porslin, skrivställ, våffeljärn, plättlagg, strykjärn, tvättset, fotogenlampa, kammar.

Bruksskick. Skador. Lagningar. Dekorbortfall. Fläckar.

Utropspris
3 000 SEK